úterý 25. července 2023

Rok 2021

Než se ohlédneme za uplynulým rokem, musím se věnovat tomu předchozímu, protože jsem se na to loni vykašlala. Vlastně jsem se celkově vykašlala nejen na tento blog ale i na většinu mých ostatních. Měla jsem nějaké problémy, musela se na čas vzdát některých koníčků a jednou z těchto obětí bylo blogování. To jen na vysvětlenou. A teď už pojďme k panenkám.

Jako obvykle začnu tím, kolik panenek jsem měla na začátku roku - bylo jich 224. K nim během roku 2021 přibylo 16 panenek, takže to máme pěkně zaokrouhlené na 240. Které to byly? To vidíte na fotografii. Zatím jsem vám je všechny nepředstavila, tak doufám, že to brzy napravím.


Podařilo se mi zkompletovat sérii múz z pohádky Barbie a Diamantový zámek. Jsou unikátní - každá má svoji vlastní tvář, která nebyla u žádné další panenky použita, alespoň dosud. Je možné, že se k nim Mattel někdy v budoucnu vrátí, ale zatím tomu nic nenasvědčuje.

Jediní dva kluci, které jsem ten rok získala byli Fred s tváří Rocker 1986 a  princ Stefan s tváří Derek 2005. Obě zmíněné klučičí tváře mají pouze po dvou exemplářích a nyní je mám všechny ve sbírce zastoupeny.  


Co se týká holčičích tváří, tak tentokrát mi žádná nová nepřibyla. Všechny už jsem alespoň v jednom exempláři měla. Výrazně jsem však rozšířila sérii panenek inspirujících žen. K těm dvěma, které jsem už měla, přibyly další tři. A rozhodně to není konečný počet, protože těch, které se mi líbí je opravdu hodně (až na pár výjimek, skoro všechny).


Letos jsem se opět pustila do předělávky a vytvořila modelku Twigy. To už je třetí moje OOAK panenka. Další jsou Princezna Diana a Mata Hari.  
3 komentáře:

  1. To som rada, že vidím článok od Teba Jitunka <3 Dúfam, že problémy, ktoré bránili blogovaniu už sú vyriešené. Na Inšpi ženičky sa veľmi teším, keď nám ich predstavíš :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Mám moc ráda tyhle příspěvky a budu se těšit na další. Jsem taky aktivnější spíš na IG a na blogy nemám moc čas.

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...