úterý 7. července 2015

První a poslední

Líbí se mi tato "Tag Game" a tak jsem se probrala svým archivem a pohledala fotky. V mém případě je to celkem jednoduché, protože první i poslední focené panenky jsou zároveň i prvními/posledními  koupenými.

Jako první jsem si pořídila a vyfotografovala Madison a Daisy. Obě byly od stejné prodávající a přišly společně. Měla jsem z nich takovou radost, že jsem je hned musela vyfotit i když na to nebyly zrovna moc vhodné podmínky:


Dnes už mám jen Daisy, která byla podle času aukce skutečně první a chci si ji nechat na památku i přesto, že je to obyčejná GG s tím nejobyčejnějším tělíčkem. Jedna z jejích prvních samostatných fotografií:


A poslední byla Elvíra, kterou jsem představila minulý týden. Článek píšu trošku dřív, takže v době publikace bude nejspíš doma další přírůstek. Ale kdyby člověk pořád čekal na tu "fakt" poslední, tak by se nedočkal, protože skoro pořád je nějaká někde na cestě...


Je poněkud paradoxní, že moje nejnovější panenka je starší než moje první panenka, ale to je u mě docela normální, protože většinou nakupuju z druhé ruky.

A tady opravdu nejčerstvější fotografie, kde jsem obě panenky vyfotografovala společně.


Krom toho mě zajímalo, jak je to u mě s kluky. Už jsem si nebyla jistá, který byl ten první, ale pohled na fotky mi to objasnil - ani jsem se nemusela koukat na data: Felix. Jak si můžu být tak jistá? Protože je nahý, kdybych měla jiného kluka, tak bych mu půjčila něco na sebe. Dnes už má háčkovanou repliku původního oblečku. Stejně jako holky se jedná jak o první a poslední fotografie, tak i první a poslední koupené kluky.


Teď koukám, že je vyfocen na stejném místě (u stejného kamene) i ve stejné pozici, jako Daisy, jen trošku z jiného úhlu.

Posledním byl můj "vysněný" černoušek: Steven.


Oba kluci spolu:


Jako bonus páry:A nakonec celá parta pěkně pohromadě a v pořadí jak ke mě přicházeli...

1 komentář:

  1. tinka77 a teraz keď ich máš už pohromade doma je z nich pekná parta.

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...