úterý 6. února 2018

Neznámá - Desiree


Rita čeká na svůj představovací článek už více než rok - pořídila jsem ji koncem roku 2016. Tak dlouho jsem čekala, protože jsem se snažila zjistit, co je vlastně zač. Ale ani za tak dlouhou dobu se nezdařilo Získala jsem ji jako přívažek k jiné panence Barbie. Není ničím vyjímečná. Má tvářičku Desiree 2001 a tělíčko značené rokem 2010. Kvůli tomu tělíčku si ji nechávám, zatím žádný jiný exemplář tohoto moderního "zombie" BB tělíčka nemám. Ano, tělíčko svým provedením hodně připomíná tělíčko TNT 1966 s otočným kloubem v pažích. Panenka nemůže rozpažit. Také nožky nemůže rozkročit, kloub v kolenou chybí úplně. Co mě asi překvapilo nejvíce je málo pohyblivá hlavička, která jde otáčet pouze do stran, žádné drobné úklony apod.

Z toho usuzuji, že půjde o nějakou levnější panenku z řady obvykle označované jako Chic nebo Standard - ty z posledních let mají právě taková tělíčka. Ale klidně to může být i nějaká jiná. Pokud tedy máte nějaký nápad, sem s ním!

Šatičky v nichž ke mě přišla jsem velkoryse věnovala Totaly Hair, protože vzorem připomínají její původní. A tak mi nezbylo, než sáhnout do zásob a vybrat něco, co bude slušet její barvě i postavě. Měla jsem představu o světlých pastelových barvách, ale nic jsem nenašla, tak jsem nakonec zvolila klasiku: bílý top a džínové kraťasy.

2 komentáře:

  1. Rita je veľmi pekná, pripomína mi maľbou jednu moju základnú bábiku, ale keďže tieto bábiky nemajú názov, tak je veľmi ťažké ich nájsť :-(

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...