úterý 6. května 2014

I message gril Barbie - 2004Tato panenka se Aukru objevovala už nějaký čas a stále o ni nebyl žádný zájem. I já s nákupem dlouho otálela. Krátce před tím jsem chtěla koupit jinou panenku, od stejného prodejce, ale naštěstí jsem včas zjistila, že má tělíčko vyměněné za jiné.  Vyměňování tělíček je u některých sběratelů docela běžné, ale já bych chtěla mít panenky takové, jaké být mají. Když už něco opravit nebo vyměnit, tak za stejný typ. Proto jsem si koupi dlouho rozmýšlela. Teprve, když jsem viděla na blogu Zizy fotky stejné panenky a následně si ověřila i na netu, že vypadá tak jak má, odhodlala jsem se ji koupit.

Podle informací posbíraných různě na netu se u nás údajně vůbec neprodávala. Nenašla jsem ji ani v katalogu u Luba. Měla poměrně zajímavé příslušenství - telefon, který byl schopný posílat zprávy mezi dívkou a panenkou, ale také dalším dívkám, které měly tuto panenku (a telefon). Neptejte se mě, jak to fungovalo, nemám tušení. Ten však předmětem aukce nebyl.

Moc se mi líbí její účes, navíc ve dvou barvách. Hladké vlasy jsou úplně světlé, copánky o něco tmavší. Tvář má sice generation girl z roku 1998, ale má celkem netypické líčení, které jí propůjčuje zajímavý výraz.

Původní oblečení samozřejmě nemá. Místo toho má džíny a tričko. Ani o jednom nejsem schopná říct, zda je to originál Mattel vypůjčený od některé jiné panenky. Přaska na džínách sice zobrazuje logo Barbie, ale štítky chybí. Sandálky jsou bez značení. Z původní výbavy jí tedy zbyly jen šperky - naušnice a náramky.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...