úterý 21. dubna 2015

Labutí jezero - Tommy dikobraz - 2003


Vzpomněla jsem si, že jsem vám ještě nepředstavila malého panáčka. Mám ho už dlouho, někdy minulý rok ke mě přicestoval ve společnosti nějakých panenek Barbie. Jeho focení jsem dlouho odkládala, protože tyhle malé panenky fotím strašně nerada. Není totiž snadné jim najít pěkné prostředí. I proto jsem čekala, až se trošku oteplí a vyraší první rostlinky, které by alespoň trošku výškově ladily s postavičkou.

Netuším proč, ale od začátku mu říkám Timmy a v uších mi přitom zní znělka jednoho dětského seriálu, co občas sjíždí synátor na Déčku. Takže jiné jméno jsem ani nevymýšlela - co na tom, že se jmenuje po ovci. Abych pravdu řekla, ani moc se mi nelíbí. Chápu, že vlasy mají imitovat dikobrazí bodliny, ale dala bych přednost nějakému s normálním chlapeckým účesem. Takže je dost možné, že časem zase mou sbírku opustí. Ale rozhodně to nebude dřív, dokud za něj nebudu mít nějakou náhradu.

3 komentáře:

 1. Úžasný panáček.Milada

  OdpovědětVymazat
 2. tinka77
  Nechápem prečo sa ti nepáči. Je taký veselý a živý - a urobila si mu nádherné fotky

  OdpovědětVymazat
 3. Je prekrásny, srdečne gratulujem :-) Ak by si sa ho náhodou chcela predsa len vzdať, ozvi sa mi. Ja ho veľmi rada ubytujem :-)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...