úterý 19. května 2015

2006 - Barbie 12 tančících princezen

Série panenek a kreslený film z roku 2006. Pohádku jsem zatím neviděla. Ale panenky se vydařily. Vůbec by mi nevadilo časem sesbírat všech 13 panenek - ano, číslice je správně, protože k princeznám patří ještě královský švec. 


Ostatně jsem na dobré cestě, protože k dnešnímu dni jich mám už 6, což je téměř polovina. K článkům a fotografiím jednotlivých panenek se dostanete kliknutím na jejich obrázky.

http://barbiny.blogspot.cz/2014/07/barbie-12-tancicich-princezen-blair-2006.html  http://barbiny.blogspot.cz/2014/09/barbie-12-tancicich-princezen-courtney.html  http://barbiny.blogspot.cz/2014/12/barbie-12-tancicich-princezen-kralovsky.html  http://barbiny.blogspot.cz/2014/12/barbie-12-tancicich-princezen-genevieve.html  http://barbiny.blogspot.cz/2015/02/barbie-12-tancicich-princezen-hadley.html  http://barbiny.blogspot.cz/2015/02/barbie-12-tancicich-princezen-hadley.html

Všechny panenky mám z druhé ruky - jak jinak, protože v obchodech už se dávno koupit nedají. Jsem moc ráda za Dereka, který má poměrně unikátní tvář - Mattel dosud tuto tvář použil jen u dvou kluků a Derek je jedním z nich. Radost mám i z princezny Genevieve - těchto princezen bylo vyrobeno několik druhů - podrobnější přehledy udělala už Nikky (zde a zde), takže nemám, co bych dodala. Snad jen tolik, že jsem v žádném případě nestála o princeznu s točící se sukní a naštěstí mám normálně svlékací. A ta radost je dvojnásobná, protože to byl dárek právě od Nikky.

Až na Blair mají všechny i své původní šatečky. I když mi normálně nevadí, že panenka není originál oblečená, v tomto případě toho poněkud lituju. Ale třebas se časem poštěstí šatičky získat, nebo se pokusím vyrobit nějakou napodobeninu.

Jako první ke mě přišla Blair a brzy po ní Courtney

Další příchozí byl Derek

Po něm doplnila sérii Genevieve

A jako poslední přibyly dvojčata Hadley a Isla

A nyní tedy pár společných fotografií. Aranžovat tolik panenek současně není žádná sranda...
2 komentáře:

  1. Myslím že si tie bábiky nafotila krásne. Veľmi sa mi páčia v baletných pózach. tinka77

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...