úterý 23. února 2016

Barbie a kouzlo pegasu 2005

Další "pohádkovou" sérií, která se ke mě dostala je Kouzlo Pegasu. Princeznu Aniku chce za ženu zlý čaroděj. Když před ním uteče a ukryje s v království v oblacích, zakleje její rodinu v kámen. Princezna Anika musí podniknout dobrodružnou  a nebezpečnou cestu za kouzelnou hůlkou světla, kterou by kouzlo zlomila...  Ani tuto pohádku jsem neviděla, ale panenky jsou krásné.

Celá série obsahuje princeznu Aniku, Briettu, prince Aidana, královnu oblaků Raylu a 3 shellynky jako princezny oblaků. Kromě toho k panenkám patří i několik různě velikých pegasů. Bohužel promo fotku série se mi nedaří najít.

Z této série mi chybí pouze dvě malé princzeničky. Ostatní panenky mám. Ta třetí princeznička je růžová - červánková. Jednotlivé panenky vám samozřejmě také představím samostatně. Zatím se pokochejte společnými fotkami...Mimochodem, jak se vám líbí zimní období? Já už se těším na jaro. Asi vám neuniklo, že všecky fotky z poslední doby jsou pořízeny téměř na stejném místě: Na knihovně nebo na okně. Proto jsou si také podobné. Jenže co chcete aranžovat na pár cm? Stromeček zakrývá (snad) plesnivý roh okna a z druhé strany už leží "kobereček" na kamnech. Já chci teplo a krásně, aby se dalo fotit venku!!!

2 komentáře:

  1. Jitko s fotením je to aj u mňa podobne. Ale zase tá zelená na fotkách+ kvetinka pôsobia príjemne. Bábiky sa mi páčia. Ja mám iba Raylu a aj tú som kúpila v inom oblečení. Z princa mám košelu a aj botičky mám podobné. Celá skupinka je krásna tinka77

    OdpovědětVymazat
  2. Krása :-) Tú červenovlásku som videla hádam len keď som hľadala obrázok mojej Rayli :-) Je krásna. Anika má na mňa trošku veľké oči, ale je tiež nádherná. Ja mám síce iba Raylu, ale ľúbim ju. Je to moja jediná Lara so starou maľbou :-)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...