úterý 24. dubna 2018

Fashionistas 2017 - Beautiful Butterflies (66)


Zatímco Fashionistas 2016 mě okouzlily a mám jich povícero, ty pozdější už se mi tolik nelíbily. Z roku 2017 jsem měla v úmyslu si koupit jen 2 - a to nanukovou a motýlkovou. Nakonec díky nedávné akci 1+1 v Tescu u mě neplánovaně skončily i další dvě. 

Jak už víte, nanukovou jsem kupovala za "plnou" a nehorázně vysokou cenu. Ani motýlkovou jsem v akci nazastihla a tak jsem si ji také objednala za plnou cenu, i když v tomto případě normální. A nelituju. Je ještě hezčí, než na promu. Vlastně ani v krabici mě nijak moc nenadchla, ale po vysvobození všechny pochyby zmizely. Má něžnou tvářičku a rozpustilé culíčky. V tmavší pleti její oči doslova září.


Fotka v krabici se tentokrát moc nevyvedla. Ale ostatní fotky vám to vynahradí. Venku se konečně rozjařilo a zahrada je plná květů - ideální čas na focení panenek.2 komentáře:

  1. Srdečne gratulujem :-) Tiež som ju okukovala v Tescu, ale nakoniec som sa rozhodla ju tam nechať, mám ich doma už poviacero z predošlých ročníkov, tak teraz už vyberám :-)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...