úterý 1. listopadu 2016

Barvy - zelená

Barevný projekt se chýlí ke konci. Už zbývají jen dvě barvy a bonusový článek. Dnes je tedy na pořadu barva zelená... V této barvě jsem háčkovala zatím jen tři kousky oblečení. Repliku plavek z kolekce Basic jste tu už měli možnost vidět. Malé šatičky se tu možná někde mihly, samostatně jsem je dosud nefotila a novinku - zelené šaty jsem tvořila pro jinou konkrétní panenku, kterou vám v brzké době představím včetně šatiček.
Do projektu se tento měsíc zapojili:
Starší příspěvky na téma "Zelená"
PS: Dostala jsem připomínku, že někteří by si rádi prohlédli celý projekt zpětně. To je možné celkem snadno. Přes ikonku projektu v menu se dostanete ke všem článkům.

5 komentářů:

 1. Veľmi pekné modely- najviac sa mi páčia plavky. A som rada, že som si mohla pozrieť všetky tvoje farbičky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, bohužel jsem toho víc nestihla vytvořit.

   Vymazat
 2. Nádherné modely aj modelky. Veľmi ma zaujali šaty, ktoré máš na Fallon, dúfam, že ich čoskoro predstavíš bližšie :-) Ja trochu nestíham fotiť do projektu, tak ako som si myslela pôvodne, ale ešte nič nie je stratené :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Fallon náhodou zrovna byla nahá, tak se holt musela obětovat :D
   To, že nestíháš, nevadí. Sice je trošku škoda, že jsme v projektu s Tinkou samy dvě, ale já ho spustila především kvůli sobě, abych se konečně dokopala vyrobit aspoň některé plánované šatičky. Navíc to nemělo být jen o barvě oblečení.
   Třebas tě víc zaujme projekt, který chystám na příští rok.

   Vymazat
  2. Tak to chápem, moja tiež nemá svoje originál šaty, takže má niečo iné :-)
   Ono, to fakt je skôr o tom nestíhaní, než o tom, že by ma projekt ako taký nezaujal, len v poslednej dobe to tak vychádza, že keď mám voľný deň, tak je akurát zamračené :-( Ale skúsim ešte niečo dofotiť, ak sa trošku vyjasní :-)

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...